Apartmán La Mata

S výhledem na moře

Apartmán La Mata

Nabízíme k pronájmu luxusní apartmán 100 metrů od písečné pláže v oblasti Costa Blanca, La Mata. Apartmán se nachází v těsné blízkosti nádherného parku s vodopády Molino del Aqua Park a přírodní rezervace Salinas de La Mata. Apartmán má 2 dvojlůžkové ložnice ( možnost 1 přistýlky), obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelnu, balkon s výhledem na moře. Vybavení apartmánu: klimatizace, stropní ventilátory, pračka, myčka, trouba, indukční varná deska, mikrovlná trouba s grilem, lednice, TV, Wifi, dětská postýlka, povlečení, ručníky, osušky, fén, 2 lehátka na pláž, slunečník. V letních měsících je k dispozici velký komunální bazén a dětské brouzdaliště. V blízkosti apartmánu je mnoho restaurací, supermarkety, lékárny, zdravotní středisko. Apartmán Vám předá a vše ukáže česky mluvící osoba. Ceny za pronájem za celý apartmán naleznete v ceníku. Příjezd po 15 hodině, odjezd do 10 hodin, příjezd v pozdních nočních hodinách není problém. La Mata se nachází asi 30 minut jízdy autem od letiště Alicante, nabízíme možnost odvozu z/na letiště za cenu 35,- EUR jedna cesta, dále nabízíme možnost výletů , vše s českým řidičem ( průvodcem). Budeme moc rádi, když se vám bude u nás líbit a doporučíte nás svým přátelům a stejně tak budeme rádi když nám napíšete co se vám případně nelíbilo.


Ceník

apartmán La Mata

Cena za celý apartmán a týden.

Leden

8700 Kč

Únor

8700 Kč

Březen

8700 Kč

Duben

10500 Kč

Květen

12000 Kč

Červen

14000 Kč

Červenec

15700 Kč

Srpen

15700 Kč

Září

14000 Kč

Říjen

12000 Kč

Listopad

10500 Kč

Prosinec

10500 Kč

                      Povinné platby

Závěrečný úklid

50 eur

Elektrická energie

0,40 eur/kwh

Vratná kauce

150 eur

Příjezd po 15 hodině, odjezd do 10 hodin, příjezd v pozdních nočních hodinách není problém.

V apartmánu nejsou povoleny zvířata.

Minimální délka pobytu je 7 nocí.

Platba za ubytování :                                                                      Záloha ve výši 10% ceny ubytování po potvrzení rezervace Doplatek ceny ubytování 2 měsíce před příjezdem 

Storno rezervace:                                                                            Rezervace se může zdarma zrušit do 60 dní před příjezdem. V případě zrušení rezervace méně než 60 dní před příjezdem host zaplatí 70% z celkové ceny ubytování, v případě zrušení rezervace méně než 7 dní před příjezdem host zaplatí 100% z celkové ceny ubytování. Pokud se host k pobytu v apartmánu nedostaví, bude mu účtováno 100% ceny ubytování.

Platba za úklid, spotřebu elektrické energie a vratná kauce se platí přímo na místě.

Volné termíny

apartmán La Mata 2021